Příplatek za Žádné Daně

748.14 Kč

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Žádné daně pro Evropu zemích, jako je níže:

Velká BRITÁNIE, Německo, Francie, Nizozemsko, Belgie, Lucembursko, Itálie,

Španělsko, Portugalsko, Švédsko, Rakousko, Dánsko, Finsko, Monako,

Řecko, Maďarsko, Lotyšsko, Polsko, Rumunsko, Česká Republika,

Slovensko, Slovinsko, Litva, Estonsko, Chorvatsko

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, cla a daně pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům

Štítky: digitální rádio android, obrazovka bmw x5 e53 android, auto rádio, din android sport, signstek fm vysílač, bt sloupec, 2 din android radio, strana reproductor, 2din android radio, 2 din rádio

Max Externí Paměť 64G
Speciální Funkce Podpora Can-Bus
Av in/out Podpora
Pro Vozidla Značky/Modelu BMW
Video out Ano
Umístění In-Dash
Operační Systém 8.1 systém Android
Ven Moc 4x45w
Značka Astrowind
bmw model 320i
Hmotnost Položky 5kg
CPU Rockchip RK3399 PX6 6 Jádro
Původ KN(Původu)
Velikost Položky 42X26X35CM
OSD Jazyk Slovinské
Typ Materiálu Plastové A Kovové
Napětí 12V
320i-Rok 2014
Rozhraní AV in/out, USB
RAM 2G
Velikost Displeje 10.25 Palce
Usnesení 1280*480
ROM 32G
Din Double Din
Název Modelu D1025-04
TF/Micro SD Slot 2
Digitální Média Formátu Video CD

Doručení zdarma

Můžete také rád