1:32 Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //G231

166.60 Kč

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Vážení kupující a přítel, zde je stručný popis našeho obchodu produkty:

1、Všechny produkty pro prodej v obchodě je bílý film, ne barvy, je třeba kupující leštění, nátěry a montáže. Můžete vidět barevné obrázky jsou použity jako displej, aby

barva poskytnout reference. Prosím, ujistěte se, že věnovat pozornost. Všechny výrobky obchodě, tam je žádná barva, jsou částí modelu.

2、Všechny produkty bez originálního obalu, žádný návod, žádné fotografie a KARTY. (mysl kupující, prosím, pečlivě vybrat)

3、Poté, co obdržíte produkt, pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás poprvé, budeme řešit problém pro vás, prosím, buďte ujištěni.

4. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nezapomeňte nám dát pětihvězdičkový velkou chválu! Děkuji moc!!!

5、upřímně doufám, že si můžete najít své oblíbené produkty. Děkujeme vám za vaši přízeň. Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu!

Štítky: poprsí model, pirát měřítku, poprsí kit, pryskyřice, poprsí model pryskyřice, jeden kus pryskyřice socha, studené rameno tee, Poprsí, epoxi pryskyřice, pryskyřice uv, formy silikonové pryskyřice

Pohlaví KLUCI
Materiál Pryskyřice
Téma Soupravy
Číslo Modelu 1
Typ Pryskyřice Soupravy
Stupnice 1
Věkové Rozmezí > 14 let
Varování nemůže jíst

Doručení zdarma

Můžete také rád