50ks 7 In1 Akvarijní Ryby Nádrž Vody pro Tropické Testovací Proužky Kit Dusitanu Amonného PH Testovací Proužky KH GH, NO2, NO3 Brom Chlór Test

70.89 Kč

109.05 Kč

-34 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Funkce:

Dobrá kvalita vody je nezbytná pro ryby a rostliny v akváriu.

Pravidelné testování kvality vody hodnoty pomáhá zajistit, ryby žít zdravý, šťastný a dlouhý život.

S Aqua Quick Test můžete sledovat 7 hodnot, které jsou rozhodující pro dobrou kvalitu vody: pH (kyselost) KH (uhličitanová tvrdost) GH (obecná tvrdost), NO2 (dusitany) NO3 (dusičnanů), Brom (sveřep) a Chlór.

Tyto hodnoty určují, jak zdravé je vaše akvárium.Abnormální hodnoty mohou způsobit problémy, jako je onemocnění řas abnormální růst a reprodukci.

Kvalita vody je výsledkem mnoha faktorů, jako jsou : rostliny, ryby, akvárium, objem atd. stejně jako vnější faktory, jako je překrmování typu přidané vody filtr použit a doby trvání a intenzity osvětlení atd.

Specifikace:

Pravidelné používání Aqua Quick Test vám umožní na místě problémy s kvalitou vody v čase, aby přijaly nápravná opatření.

Jednoduše ponořte testovací proužek ve vašem akváriu nebo rybníku a porovnejte barvy na proužku s barevnou stupnicí na obalu.

Šetří potíží.

Šetří čas.

Snadné použití.

Přesnost.

Obsah balení:

1pack 50

Štítky: akvárium no3, světelný snímač fyzické, gh test, 30x 21mm, akvárium test vody, no3 test, no2, no3 test, nitrat tester, amonný, akvárium pomp

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu 1pack 50

Doručení zdarma

Můžete také rád