Xiaomi A1-W Anion Vlasů Negativní Iontová péče o vlasy Professinal Quick Dry Domů 1800W Přenosné Fén Difuzor

579.24 Kč

1 158.48 Kč

-50 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

* Vysoká koncentrace negativní ionty hydratují vlasy, upgrade styling zkušenosti, 20 milionů negativních iontů na centimetr krychlový * vlasy není uzel, a probouzí vlasy je self-léčení energií. * 450 g hmotnosti, perfektní lehký design, jednodušší skladování, kompaktní a přenosný. * Neutralizuje statickou elektřinu, hydratuje vlasy, švestky vlasy a snadno se rozčesávají * vysoký výkon 1800W, rychlost větru výstup vzduchu je tak vysoko, jak 7.4 m za sekundu, a to spolupracuje s sušení, modelování a péči. * Silný vítr zlepšit suché vlasy účinnosti. Bass pro snížení hluku větru teplota vzduchu. * Péče o každé vlasy, distribuce tepla EHD technologie. Nepálí vlasy * Větrná energie potřebné pro bezplatné převedení. dvojí bezpečnostní kontrolu teploty prostředí. * Ultra-dlouhý PVC kabel, 1,8 m délka může protáhnout volně. Prach-důkaz kovová ochranná síť, aby se zabránilo cizí předměty od vstupu.

ShowSee Anion Vlasů

ShowSee Anion Rychlé Suché Vlasy Vlasů Krásné péče o nástroje, Velký objem vzduchu může rychle suché,krásný tvar, pohodlné uchopení

Quick-sušení velký objem vzduchu Anion péči o vlasy, Horký a studený vzduch, přepínání Dvojité regulace teploty ochrana EHD konstantní teplota péči o vlasy, Šesti-list odstředivé blade

Quick-sušení / péče o vlasy / styling

Praktické a krásné ShowSee vlasů, vysoká koncentrace negativní ionty hydratují vlasy, upgrade styling zkušenosti, vlasy není uzel, a probouzí vlasy je self-léčení energií.

Rovný model je více přenosný

Více pohodlné a lehké ovládání, krásné a pohodlné 450g váha, perfektní lehký design, jednodušší skladování, kompaktní a přenosný, doprovázet kdykoliv, kdekoliv Kulaté matné barvy s mírným a jemným nádechem Geometrických estetický design, pohodlné držení zkušenosti.

Nebojte se o velmi suché vlasy, když mění roční období

Neutralizuje statickou elektřinu, hydratuje vlasy, švestky vlasy a snadno se rozčesávají

Zdravé vlasy, dává vám hladký péče

20 milionů negativních iontů na centimetr krychlový vestavěný generátor záporných iontů uvolňuje vysoké koncentrace negativních iontů, na povrchu vlasů, neutralizuje statickou elektřinu, vyhlazuje krepatění, uzavírá vlasové šupiny, a udržuje vlasy od uzlování.Tookfun. Snížení vidlice, jízdy statické elektřiny a zlepšují lesk.

Před použitím vlasy je velmi suché. Po použití, vlasy jsou hladké a nadýchané.

Péče o vlasy a zábavy ve stejnou dobu.

Velký objem vzduchu může suché vlasy rychle. 1800W vysoký výkon, rychlost větru výstup vzduchu je tak vysoko, jak 7.4 m za sekundu, a to spolupracuje s sušení, modelování a péči. Rychlé sušení při nízké teplotě.

Silný vítr na zlepšení suché vlasy účinnosti.

Bass pro snížení hluku větru teplota vzduchu. Použijte hladký high-rychlost motoru. Poskytují stabilní a silný vítr zdroj. Spolupráce šesti-list, redukce šumu účinně kontroluje hluku. Zahnat vlhký.

Krátké vlasy, asi 1-3 minut. Středně dlouhé vlasy, 3-5 minut. Dlouhé vlasy / vlnité vlasy, asi 5-10 minut.

Péče o každé vlasy, distribuce tepla EHD technologie.

Nepálí vlasy, Široký-úhel ochraně ovzduší net uklidnit proudění vzduchu a rovnováhu suché vlasy. Hluboký V topení vlna drát, jemný odvod tepla, což snižuje tepelné ztráty.

Větrná energie potřebné pro bezplatné převedení.

Dvě rychlosti větru, teploty nastavení. One-touch studený vítr, krásný tvar. První úroveň je nízká horký vítr, který je v teple a pohodlí. Druhá úroveň je silný horký vzduch, který suší vlasy rychle.

Péče o vlasy před přehřátím poškození, dvojí bezpečnostní kontrolu teploty prostředí.

Vystupoval vysoká citlivost teploty řízené pojistky. Aktivní ochrana proti přehřátí. Když teplota překročí bezpečný rozsah, power-off ochranu, je automaticky spuštěna.Tookfun. Teplota-kontrolovaná pojistka ochranu. Aktivní ochrana proti přehřátí.

Dvouvrstvé izolované výstupu vzduchu. Nedošlo k popálení.

360-stupeň rotující vzduch kolekce trysky. Přidává vnější vrstva tepelné izolace a snižuje popálení kůže během stylingu. Neváhejte utvářet různé účesy.

Přístroj je vyroben z tepelně izolačního materiálu a nebude hořet kůži. Ultra-dlouhý PVC kabel, 1,8 m délka může protáhnout volně. Prach-důkaz kovová ochranná síť, aby se zabránilo cizí předměty od vstupu.

ShowSee

Malý výběr, fit pro život

Štítky: pro domácí, láska v anglický, oficiální xiaomi, fén xiaomi, pes vlasů, zvlhčovač vzduchu xiaomi difuzor, zvlhčovat vzduch xiaomi, dehumidifi, mi kultovní vlasů, difúzní vlasy

Aplikace Věkové Skupiny Dospělé
Typ Případy
Jazyk anglický
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Původ KN(Původu)
Značka Xiaomi

Doručení zdarma

Můžete také rád