Řezání vodním paprskem tryska 014194-40-40 proud vody směšovací trubice 7.14*1.02*101.6 mm řezání vodním paprskem stroj náhradních dílů vodním paprskem náhradní díly

1 668.08 Kč

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Název: vodní paprsek abrazivní trysky číslo Položky: 014194-40-40 Rozměr: 7.14*1.02*101.6 mm Další velikosti: 7.14*0.76*76.2 mm, 6.35*0.76*76.2 mm, 6.35*1.02*76.2 mm, 7.14*1.02*76.2 mm, 7.0*1.0*76.2 mm atd. Můžeme poskytnout trysek různých velikostí, pokud budete potřebovat, můžete mě kontaktovat přímo. Funkce našich tryska: 1. Vysoké provedení 2. Vysoká soustřednost 3. Dlouhověkost 4. Stabilní výkon 5. Super odolné proti opotřebení 6. Ultra-vysoká tvrdost Faktory ovlivňující životnost trysky: 1. Zda vnitřní průměr gem trysky vnitřní průměr trysky jsou nejlepší v poměru 1: 3, například: vnitřní průměr trysky je 1.02 mm, a vnitřní průměr otvoru by měla být 0,3 mm. Po tak velkém počtu testů, řezání je nejsilnější. Tryska zdi opotřebení je minimální. 2. Velikost a kvalita zrnka písku. Řezání vodním paprskem granáty, které jsou příliš tlusté a nečistot urychlí opotřebení vodním paprskem tryska; 3. Špinavé, těžké a nedostatečně filtrované vody, je snadné zničit otvorem na ultra-vysoký tlak a proud vody je rozptýlené, které se rychle dojít k poškození vnitřní stěny trysky; 4. Hlavním ovlivňujícím faktorem je soustřednost mezi trysky a trysky. I když soustředěnost je jen nepatrná odchylka, bude to také způsobit vodní sloupec tilt, přímo ovlivňuje jedné straně písku potrubí vnitřní zdi, čímž se rychle obrušování trysky, a také způsobí, řezný výkon a zpomalit. Možná vás bude zajímat v níže uvedené produkty, Pokud chcete znát podrobnosti o následující vodní paprsek náhradní díly, prosím, klikněte na obrázek .

Win-Win byl v řezání vodním paprskem podnikání pro více než 15 let. Naši zakladatelé je průkopníků odvětví, skupina krásné inženýrů, stejně jako Edison, jsou fascinováni průlom a pokrok ultra-vysokotlaké technologie. Takže, Win-Win zvládli více než deset klíčových technologií a procesů, ultra-vysokým tlakem.

Win-Win, je zaměřit se na následující tři základní a na vysoké úrovni podniků: 1. Robot vody řezání pracovní stanice. 2. Různé slavné značky komponenty. 3. AB pěti-osou, AC pěti-osou a přenosné vodní řezací zařízení. Ve stejné době, jsme také ochotni přijmout vlastní díly a zařízení. V procesu výslechu naší společnosti je schopnost a technická úroveň, Win-Win se stala největší a nejspolehlivější dodavatel ultra-vysokotlaké části v Číně. V naší 2500 metrů čtverečních standardizované workshop, můžete vidět, automatizovaných výrobních linek, standardizovaný proces kontroly, 100% předprodejní testování, zejména, nejlepší R&D (výzkum a vývoj) design tým.

Až do teď, máme sedm veřejných patentů a více než deset praktické patenty.

Naše díly jsou prodávány ve více než 30 zemích a mají vysokou reputaci v těchto zemích, jako jsou Spojené Státy, Rusko, Brazílie, Indie a tak dále.

Zákazníci budou vracet znovu koupit po zakoupení našich produktů pro první čas, a dají nám pozitivní zpětnou vazbu na jejich vlastní iniciativu.

Měkký obal v krabičce, dodáno expresní doručení, jako je DHL, TNT, EMS, atd. pro malé vodní produkty.

Baleno v dřevěné pouzdro pro velký proud vody část, jako proud vody akumulátor, vodní proudové zesilovače atd.

Sledovací číslo bude zasláno ihned po doručení.

1. Q: jste tovární nebo obchodní společnost?

A: Jsme továrny. Vytvořili jsme řezání vodním paprskem stroj a související komponenty více deset let.

2. Q: Mohl byste poskytnout vlastní řezání vodním paprskem, díly pro speciální vybavení?

A: Máme profesionální technický tým, který může poskytovat služby šité na míru.

3. Q: Jak dlouho mohu získat můj řezání vodním paprskem, díly?

A: Jsme schopni zajistit dodávku s 24 hodin, pokud je zboží na skladě.

4. Q: Jak dlouho je má záruka?

A: Pokud tam je problém s kvalitou našich dílů, budeme vyměňovat zdarma, a nést náklady na dopravu.

5.Q: Jak mohu získat po prodejní servis?

A: poskytujeme 24 hodin on-line služby. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, whatsapp, skype atd. 6. Q: mohu si vybrat způsob dopravy? A: Ano, ale pokud zboží je doprava zdarma, budeme volit ekonomiky expresní doručení. JAKÉKOLIV DOTAZY OHLEDNĚ PRODUKTŮ NEBO NAŠÍ SPOLEČNOSTI, PROSÍM, NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT!

Štítky: cnc řezání vodním paprskem, fréza vody, postřikovač, řezání vodním paprskem část, trysky řezání vodním paprskem, hydro jet, abrazivní tryska, hlava řezání vodním paprskem, čerpadlo řezání vodním paprskem, plazma

Typ Další
Použití Komerční Výroba
Původ KN(Původu)
Značka WW
Číslo Modelu WW7141021016

Doručení zdarma

Můžete také rád