50ks Bublina Odesílatelů Polstrované Obálky Lemované Poly Mailer Self Těsnění Multi-funkce Obalový materiál, Přepravní Tašky, Bublinkové Poštovní

128.44 Kč

214.14 Kč

-40 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Výrobek prodejní místa:

1.Tyto odesílatelů přidat po p barvy na mail a vyniká od ostatních, zcela odlišné od standardního jednoho. Vaši zákazníci budou těšit na to, že okouzlující bílé obálky v e-mailu. Ty polstrované obálky jsou lehké poštovní obklopuje, nebude přidat do své přepravní náklady.

2.Odolnost proti roztržení Obálky: Tato polstrované obálky jsou odolné a robustní povrch, práce skvělé místo papírové verze, které slzu s ostré,těžké, nebo divně tvarované výrobky. Také s vícevrstvé polyethylenové listy, poskytují vynikající ochranu pro přepravu.

3.Víceúčelový Bublinkové Obálky: můžete použít tyto na mail, kosmetika, obrazy, módní doplňky, šperky, léky, semena a cibule, a mnohem více. Jsou polstrované a ochrání křehké věci během přepravy. Vrstvené horní umožňuje připojit samolepící razítka a adresní štítky snadno.

4.Self-Držet Obálky: Bílé poly bublinkové obálky s self-lepicí originální pečeť. Jakmile obálka byla zapečetěná, to nemůže být otevřena bez viditelných známek manipulace. Hladký povrch obálky je snadné držet razítka a adresní štítky.

Specifikace:

Barva: Růžová

Velikost:13 x 18 cm, Balení 50.

Materiál: Nový materiál PE + Pearl film

Obsahují:

50ks Bubliny Polstrované Obálky

Štítky: vlastní poly mailer, poštovní bublinkové obálce, personalizované poštovní obaly, obalové materiály povlečení, rose gold velká bublina mailer, logo bublinkové obálky, oem poly odesílatelů, taška mail, bublina mailer logo, mini vůně důkaz tašky

Použití Bublina Polstrované Obálky
Produkt Bublina Polstrované Obálky
Tvar Náměstí
vzor Tří-dimenzionální Typ
Specifikace 13X18cm
Použitelný Prostor Obývací Pokoj
Formulář Taška Typ Komprese
Značka ISHOWTIENDA
Funkce Eco-Friendly
Číslo Modelu Bublina Polstrované Obálky

Doručení zdarma

Můžete také rád