Vysoce Kvalitní Montessori Vzdělávací Hračky Pro Děti Předstírat, Hrát Kuchyň Set Ovoce, Zeleniny, Řezání Vzdělávací Hračka Pro Děti

125.31 Kč

313.18 Kč

-59 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Vysoce Kvalitní Montessori Vzdělávací Hračky Pro Děti Předstírat, Hrát Kuchyň Set Ovoce, Zeleniny, Řezání Vzdělávací Hračka Pro Děti

Bullet Body: 1、Vzdělávací Hračky: Logické kombinace pomoci dětem naučit se vyvozovat závěry přes rozměrů, včetně matematické, logické uvažování, vědecké analýzy a jiných forem myšlení.

2、Učení hry: Tato schopnost je potřebná pro efektivní statistiky, měření, dedukce, indukce, analýza, atd. jak děti vyrůstají.

3、Heavy Duty Sada: Pomáhá vaše dítě se jazyk rozvoj dovedností tím, že učí názvy různých skupin potravin, surovin a příbory.

4、Představivost Schopnosti: Představivost je symbolické vyjádření, které pomáhají dětem k propojení abstraktních pojmů s konkrétními věcmi v reálném světě, nebo přes konkrétní věc k rozšíření sdružení o další věc nebo situaci.

5、Premium, Materiál: Vyrobeno z materiálů nejvyšší kvality, předstírat, hrát sada je bezpečný k použití.

Specifikace:

Název: Řezání Ovoce, Zeleniny, Předstírat, Hrát Sada

Použitelné věk: nad 2 roky staré

Materiál: vysoce kvalitní dřevo

Hmotnost: cca 800g

Specifikace: hlavní

Balení Seznam:

1*Děti Předstírat, Hrát Sada

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte položky se během 7 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.

Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Náš Sklad

Štítky: řezání zeleniny, ovoce, hračky, dřevěné hračky, děti, kuchyně, wood, ovocné dřevo, předstírat, hrát kuchyň hračky nastavit, kuchyňské skříňky set děti, květák zeleninové, hračky zeleniny, kuchyně, wood kategorie, kuchyně hračky dřevěné

Použitelné věk V průběhu 2 let
Materiál Vysoce kvalitní dřevo
Velikost Please see the details page
Dropshopping Podpora
Specifikace barreled
Jméno Ovoce a zelenina
Hmotnost Produktu 800g

Doručení zdarma

Můžete také rád