Tvrzené Sklo Pro Samsung Galaxy S8 S8 Plus 3D Full Cover Screen Protector 9H Nano Povlak Ochranné Fólie Pro Galaxy S8 S8+

154.09 Kč

179.11 Kč

-13 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Tvrzené Sklo Pro Samsung Galaxy S8 S8 Plus 3D Full Cover Screen Protector 9H Nano Povlak Ochranné Fólie Pro Galaxy S8 S8+

!!!!!!!!!! Tento produkt je prodat s retail box, 2ks protector film v jednom retail box, můžete ušetřit 10% z expediční poplatek!

Balíček zahrnuje:

2 x Tvrzené Sklo

2 x Suchá čistící papír

2 x Mokré čištění papíru

Vlastnosti:

1. Vysoce tvrzené temperované skleněné panely poskytují okraje k okraji ochranu telefonu ze střední dopad kapky,škrábance.

2. 3D Round edge nabízí plné pokrytí k sobě zaoblené okraje,zabraňuje prachu od vstupu a zajišťují hladký a nahý displej Telefonu zkušenosti, stejně jako lepší čip-odpor.Také,zlepšit kompatibilitu s většinou případů.

3. Explosion proof 9H tvrdost tvrzeného skla(těsně pod diamant s tvrdostí 10H)chrání původní obrazovku z rozbití,HD Optická Propustnost,Poskytuje super high definition jasnosti.

4. Oleo panický povlak zabraňuje nadměrnému snímání otisků prstů a olejové skvrny, a dělá film snadno se čistí.

5. Silikonové bubble-free lepící přilne k telefonu\'s obrazovku bez mezer a bublin, takže dotykovou citlivost nedotčena.Vestavěný-in anti-rozbít film chránit vás a váš telefon - je-li to zlomit, tvrzené sklo rozbije na malé kousky, které držet pohromadě, což je bezpečnější pro uživatele.

Štítky: držák cd slot, držák cd, 8 palcový držák do auta, auto držák cd, auto držák telefonu, auto cd mount, držák ipad, pro tablet stand, držák do auta tablet, auto cd slot

Značka xnyocn
Kompatibilní Telefon 1 Pro Samsung Galaxy S8
Kompatibilní Samsung Model Galaxy S8 Plus
Funkce Snadná instalace
Kompatibilní Telefon 2 Pro Samsung Galaxy S8 Plus
Balíček Ano
Typ Přední Fólie
Kompatibilní Telefon Značky Samsung
Použití mobilní telefon
Edge-to-edge Pokrytí Ano
Produkt 3D full krycí sklo screen protector
S Maloobchodní Balení Ano

Doručení zdarma

Můžete také rád