Vojenský Vzor Retro Nástěnné Hodiny s LED Podsvícením 24 Hodin Zobrazení Zulu Time LED Neon Nástěnné Hodiny Armáda, Námořnictvo, Marine Načasování Dárek

708.73 Kč

833.83 Kč

-15 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Vojenský Čas LED Nástěnné Hodiny každou minutu, Každý den, užijte si konstantní, vlastní světelnou show. Moderní design nástěnné hodiny svítí za tvář, přesouvá mezi sedmi zářivých barvách, které můžete ovládat pomocí přiloženého dálkového ovládání. Světlo funkce prostřednictvím kabelem USB a je kompatibilní s jakýkoliv standardní USB wall adaptér. Síťový adaptér je v ceně. Vyžaduje jednu AA baterie pro funkci hodin. Plastové a LED. 10" dia. Můžeme také vlastní, aby jakékoli personalizované design pro vás, pokud potřebujete na zakázku, design nebo pro hromadné objednávky, dotazy, prosím, kontaktujte nás.

SPECIFIKACE:

Celkový průměr LED Osvětlené Hodiny je 10 palců/ 25 cm s rámem z elegantního černého plastu s Led komponenty uvnitř. Zdroj světla je LED světlo, které je světlé a úspory energie, životnost je více než 100.000 hodin (okolo 10 let, pokud se budete držet zapnutí)

LED Osvětlení Funkce:

Tato LED hodiny, Led diody uvnitř, které svítí přes centrum hodiny a rozsvítí se čísla a hrany. Dostanete LED Osvětlení, hodiny s led lineární; IR RGB LED dálkové ovládání; 1,8 m USB kabel, baterie pro dálkové ovládání.

7 Barvy, Součástí Napájecí Adaptér

Budete mít 16 Klíče LED Dálkový Ovladač (viz níže), jak si přizpůsobit barvy podsvícení. S dálkovým ovladačem, budete mít různé nastavení světla, která patří k moci zapnout nebo vypnout světla, pozastavit nebo přehrávání, ztlumit nebo změnit rychlost světla a také vytvořit duhu barev. Dálkový Ovladač vyžadují CR2025 baterie fungovat.(Baterie nejsou zahrnuty z důvodu bezpečnosti letecké společnosti check) Také, jeho energeticky efektivní LED světla má dlouhotrvající životnost více než 50.000 hodin. To je ideální pro nástěnné dekorace a také velký jako dárek. 5V adaptér bude také odeslán společně podle vaší dodací adresu.

Jak používat

Štítky: zelené hodinky, velké dřevěné led hodiny, měsíc slunce nástěnné hodiny, 24 hodinový zdi, velké námořní hodiny, wallclock, Přepínač Času, ultratenké hodinky, stříkačka obejít jehly, rolex zdi

Funkce luminova
Formulář Jeden Obličej
Tvar kruhové
Značka Vinylové Hodiny
Typ Displeje Jehla
Styl Stručný
Kombinace Odděluje
Nástěnné Hodiny Typ LED NÁSTĚNNÉ HODINY
Délka 250mm
Materiál Těla Plastové
Hybnost Typ QUARTZ
Materiál Plastové
Průměr 25cm
vzor abstraktní
Platné Umístění Obývací Pokoj
Číslo Modelu HK-022
Typ Nástěnné Hodiny

Doručení zdarma

Můžete také rád