Narozeniny, Strana, Pozadí, Stěna Dekor Balloons Dezert Tabulky Banner, JEDEN rok starý, Photo Booth, Růžová Květina Fotografie, Pozadí

102.17 Kč

145.96 Kč

-30 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

O HUAYI HUAYI je profesionální fotografické pozadí výrobce,Máme vlastní fotografické studio a náš profesionální tým. Pozadí je primárně zaměřena na novorozence,děti, dospělé,svátky,narozeniny,svatby,atd. Naši konstruktéři mohou navrhovat různé prostředí podle potřeb každého zákazníka. Pokud potřebujete vlastní pozadí, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

2 druhy materiálů

Econ Vinyl (Výchozí )

Econ vinyl je nejvícepopulární materiál v www.husitskebohosluzby.cz,To je nákladově efektivní,dobré barevné provedení,jasný vzor,úsek odpor.

Ale není v pračce,držet to pryč od vody a ohně.

Materiál 2:Bavlna, Polyester

V porovnání s art tkaniny pozadí, bavlna a polyester v pračce, odolné bezešvé,reuseable ,skládací,není reflexní.

V případě, že pozadí je špinavý,můžete hodit je do pračky.Silné,odolné,světlé barvy. Je to lepší volba pro fotografy.To lze složit pro snadné přenášení.

Dalších kusů nábytku nemůže děl ní účtovat služby,prosím, kontaktujte nás 1.Přidat horní/spodní kapsy nebo díry . 2.Roll odeslat kulis metrem. 3.Speciální velikost přizpůsobit. 4.Vytisknout svůj vlastní vzor,pokud jen to má dobré rozlišení. 5. Přidat dopisy na pozadí pro narozeniny, večírek, oslava.

Štítky: pozadí fotografie, jeden rok foto, Pozadí, malování booth, photo studio fondů, golden banner, květ, led photo booth, personlised narozeniny banner, v pozadí, tyl pozadí tabulky

Styl Strana
Číslo Modelu W-4177
Econ Vinyl(umění tkaniny) složit záhyby,není vodotěsný,ne proti slunci,ale levné.
Značka HUAYI
Typ Sprej Maloval
Bavlna, Polyester Bez vrásek,v pračce,světlé barvy,jako tkaniny.
Původ KN(Původu)
Materiál 2 druhy,Econ Vinyl A Bavlna, Polyester
Balíček Ano

Doručení zdarma

Můžete také rád