Pom Pom Stick Magic Triky Fázi Ulice Magia Iluze, Mentalismu Trik Rekvizity, Doplňky Magie Hůlka Zábava Míč Mgaica Kouzelníci

756.68 Kč

1 080.92 Kč

-29 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Název Položky :Pom Pom Držet

Demo :hk.youtube.com/watch?v=sXpKZmzfHcQ

Popis

Jeden z nejlepších, většina komerčních stand-up rutina jsou dnes k dispozici! Show 15" dlouho držet. Čtyři obří pom-pomy jsou připojeny k tyči. Dva na jednom konci a dva na druhé. Zelené a žluté třásně jsou připojeny na dlouhý řetězec na jednom konci. Modré a červené třásně jsou připojeny na krátký řetězec na druhém konci. Teď začíná zábava!

Ukazují, že zelené pom-pom je připojen k žluté pom-pom. Modrá pom-pom je připojen k červené pom-pom.

Vytáhněte zelené pom-pom a žluté pom-pom jde nahoru. Vytáhněte červené pom-pom a žluté pom-pom jde nahoru. Vytáhněte modré pom-pom a červené pom-pom jde nahoru. WOW! Vypadá to, že každý pom-pom je připojen k každý druhý pom-pom! A vždycky tam je dlouhý řetězec na jednom konci a krátký řetězec na druhém konci.

Nikdo nikdy neviděl dlouhý řetězec na obou koncích ... až večer! Vytáhněte žlutý pom-pom, a najednou, tam jsou dlouhé řetězce na obou koncích.

Zajímalo by mě, co je uvnitř, že je to všechno funguje? Ukázat jim.

Samostatná hůl do poloviny a nechte je podívat se dovnitř. Nic tam není! Vnitřnosti jsou úplně prázdné! Je to velmi divné!! Jak to může fungovat? Proč to může fungovat? Z toho, co pozemské použití je to?

Štítky: magie, kouzelník držet, formy magické hůlky, kouzelnický trik, mentalismus magie kniha, Hůlka, harri hůlka, kouzelníci nálepka, kouzelník triky, profesionální, velký magický trik

Velikost One Size
Původ KN(Původu)
Výkon Formě Jevištní Magie
Věkové Rozmezí Dospělí
Plast Typ ABS
Materiál Plastové
Není Návod V Ceně Ano
Značka lolibear
Pohlaví Unisex
Varování no
Funkce Fáze
Typ Hůl
Číslo Modelu Pom Pom Držet

Doručení zdarma

Můžete také rád