Vázy na Květiny, Skleněné Vázy Hydroponické Domácí Dekorace Doplňky Moderní Nordic Stolní Vázy Obývací Pokoj Dekorace Pastorační

209.14 Kč

278.78 Kč

-24 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Název výrobku : Skleněná váza hydroponické

Materiál : Kov+Sklo

Použitelné rostliny : zelené rostliny, čerstvé květiny, sušené květiny

Velikost : viz obrázek, nebo požádat prodávajícího

Použitelné prostoru :Obývací pokoj, ložnice, pracovny, jídelny, kavárny,knihkupectví...

Balení : karton + bublinková taška + pěna náplň (velmi bezpečné balení)

Vnitřní výplň:

Používáme bublinkové sloupce a pěny pro ochranu zboží z kolize během přepravy.

Vnější obal:

Vnější obal je vyrobený z vysoce kvalitní kartony s silný odpor proti stlačení,což může chránit zboží z drtí během přepravy.

O obchodě

1. Balíček používá bublina sloupec, který je velmi silný a výrazný.

2. Tam jsou vysoce kvalitní logistické partnery k zajištění balíčky jsou na čas (některé balíčky spolupracovat s oficiální logistika)

3.Pokud obdržíte poškození položky, prosím ne negativní komentář, můžete kontaktovat on-line zákaznický servis, poskytování fotografií, ověřit, dosílky pro vás

4. Pokud zjistíte, že něco chybí, můžete kontaktovat on-line zákaznický servis. Po kontrole hmotnosti, pokud něco chybí, můžete strávit to opět zdarma.

5. Pokud logistiky nebyl aktualizován nové informace na dlouhou dobu, můžete přímo kontaktovat on-line zákaznický servis, aby to vyřešit za vás. Nemají nárok spory přímo. Děkuji vám za pochopení.

6. Vnější vrstva používá černé sáčky na balení nebo žlutá lepící páska pro ochranu soukromí, pokud jde o balení, já a moji malí přátelé jsou velmi opatrní!

Štítky: obývací pokoj zdobí, nordic váza, artifici květina, jardin, dekor, bytové dekorace, doplňky, vintage, vázu zdobí domov, váza, macram, černý květ váza

Velikost M
Styl Moderní
Funkce Stolní Vázy
Materiál Sklo & Crystal
Původ KN(Původu)

Doručení zdarma

Můžete také rád