20cm,30cm,40cm,50cm Nordic Styl Matné, Černé Koupelně Rohová Police Kuchyňské Nástěnné Police Sprchový Šampon Police 304 z Nerezové Oceli

336.12 Kč

448.09 Kč

-24 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

O Yiwu Dobrý Život Store a naší TOP značky: EOU DOMŮ

Naše společnost je profesionální kuchyňské vybavení domova dodavatele z Číny, s roky zkušeností v oboru a mimořádnou konstrukční tým.

Zavázali jsme se k porozumění spotřebiteli domů života a produktových inovací, které potřebuje. Tato základní víra nám umožňuje studovat spotřebitelské domácí prostředí a využití návyky. To se stalo základem pro EOU DOMA rozvíjet a inovovat různé domácí řešení, a poskytují skutečnou inovací na základě skutečného života. EOU DOMÁCÍ zaměstnanci jsou odhodláni poskytovat vynikající služby.

Protože naši odborníci jsou rádi, aby vám sloužit a poskytovat globální zákazníkům vysoce kvalitní domácí život produkty a prvotřídní služby zákazníkům pro vás vytvořit nádherný zážitek z nakupování.

To je tradice, inovace a vášeň. To je naše minulost, přítomnost a budoucnost.

Dopravní škody, jsem zaplatit účet

Obchod slavnostně slibuje! Dovolte si být jisti, že nakupování.

1: Prosím, nebojte se nakupovat, pokud narazíte na poškození, dovolte mi, abych vyřešit všechny problémy! Ujistěte se, že budete mít žádné starosti.

2: Pokud výrobek je poškozen během přepravy, obraťte se na prodejce, aby rozbité obrázek! Budeme znovu odeslat nebo vrácení peněz!

20cm,30cm,40cm,50cm Nordic styl matné, černé koupelně rohová police kuchyňské nástěnné police sprchový šampon police 304 z nerezové oceli

Štítky: černé kovové police, rozsévač, držák klíč zdi, skříň police, kuchyně storag, dlouhé špachtle, pultu police, kuchyně kovové police, delantal cocina, kuchyně nástroj

Vrstva 1
Původ Čína
barva kartáčovaný, černá
Styl moderní jednoduchost
Materiál Z Nerezové Oceli
Povrchová Úprava Kreslení
Instalace Vložit/Punch
Název produktu Koření na oblečení
Ložisko 12 Kg
Velikost spice rack - black, with 20 cm nail dual-use stick, spice rack - b

Doručení zdarma

Můžete také rád