FOXESJI Řasy Mink Řasy Ručně Krutost zdarma Hustou dlouhotrvající 3D Mink Řasy, umělé Řasy Nadýchané Řas Rzesy SE02

60.26 Kč

113.85 Kč

-47 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

FOXESJI SE&SD800 série vysoký objem norkové řasy jsou navrženy s criss-cross vzorem a směs přímo tlusté a tenké proužky pro okouzlující ještě přírodní vzhled. Ultra nadýchané textura vám dává smyslný 3D efekt, který bude vaše oči v centru pozornosti. Stejně jako vaše přírodní řasy, tyto vysoké hlasitosti norkové řasy jsou delší, směrem do centra, takže je ideální volbou pro každodenní glam nebo kdykoliv budete chtít dodat, že další "wow" faktor pro vaše oči.

--100% Norek vlasy --Krutost zdarma,Nadýchané,Opakovaně --1 pár řasy s zářící diamond box

Q&A

1.Jak dlouho trvá, než pro logistiku?

Můžete si vybrat různé Dopravci v "způsoby Dopravy" na odkaz. Různé letecké společnosti mají odpovídající odhadovaný čas doručení.

2.Můj nákup ochranu, čas bude konec,co mám dělat?

Pokud váš nákupní ochrana období se chýlí ke konci, prosím, nechte nám vzkaz, budeme ji prodloužit na vás,chránit vaši objednávku.

3.Budete dělat drop shipping a velkoobchod?

Ano,pokles zájmu stačí dát na své zákazníky' adresu při zadávání objednávky, a všimněte si, tohle je pokles zájmu,můžeme to sledovat a nenechávejte o naší značce informace, v pozemku.Velkoobchod ,nabízíme slevy a expresní doprava zdarma.

4.Si udělat vlastní krabice s LOGEM a samolepky?

Samozřejmě, můžeme přizpůsobit rámeček a LOGO samolepky dle vašich požadavků.

5.mohl byste mi poslat na položku obrázky bez loga?

Samozřejmě, že Jsme mohli poslat na položku obrázky bez loga, pokud chcete.můžete nás kontaktovat.

Tipy: Různé použití falešné řasy

○ Nakrájejte na poloviny, používá se držet zadní části oka, vhodné pro dívky s malými a kulaté oči, a mají efekt prodloužení oči! ○ Nakrájíme ji na malý kousek, na dobu, použijte pinzetu, aby se lepidlo, aby to kořen řasy, přirozené a roztomilé! ○ Fázi make-up a výkon (může držet 2-3 najednou), oči jsou velké a silné!

Způsob údržby falešné řasy

○ Když se vezme ven z krabice, vezměte si ji ven s prsty ve směru řasy; když ji vyjmete z očí, držet uprostřed falešné řasy a vytáhněte ji dolů rychle. Nikdy drop dva nebo tři řasy. ○ Používá falešné řasy by měla zcela odstranit lepidlo, a čistě ji dal do krabice, dávejte pozor, držet oční stíny, pudr, řasenky, atd. na umělé řasy, jinak to bude skvrn a poškození umělé řasy. ○ Při čištění umělé řasy, použijte make-up odstraňovač s vykládky oční make-up na čisté řasy.Jemně stiskněte a čisté falešné řasy s vatovým tamponem,od kořene a pak předek. Akce musí být lehký, jinak to nebude být recyklovány.

Jak odstranit řasy:

○ Jemně zvedněte spodní linie řas s malým nehtem, pak špetka jej prsty a pomalu zvedněte ji nahoru. ○ Použití palcem a ukazováčkem špičky jemně vytáhněte falešné řasy od vnitřního koutku oka. Technika by měla být jemná a opatrná. Používá falešné řasy, odstranit lepidlo z vrcholu a dát je úhledně do krabičky. Tímto způsobem, křivka falešné řasy mohou být udržovány konstantní pro vícenásobné použití. Kromě toho, dávejte pozor, držet oční stíny, pudr, řasenky, atd. na umělé řasy, jinak to bude skvrn a poškození umělé řasy.

Štítky: krabice, balík řas, 3d řas mink, řasa balík, řas mink, tempo smartwatch, lash balík, w98, shaolin smartwatch, řas false, řasy mink

Číslo Modelu SE02
Umělé Řasy Band Plastové Bavlna Kapely
Původ KN(Původu)
Vlastní BOX/LOGO Ano
Velkoobchodní prodej Ano
Umělé Řasy Styl Tlustý
Množství 1 pár
Falešné Řasy Délka 1cm-1,5 cm
Značka FOXESJI
Falešné Řasy Typ Full Strip Řasy
Výrobní proces Hand Made
Falešné Řasy Materiál Norek Vlasy
Velikost 1 box
řasy box Zářící Diamond box
Typ Položky Falešné Řasy
Umělé Řasy Druh Strip Řasy

Doručení zdarma

Můžete také rád