Hot Prodej Více Způsobů Připojení, Silné Basy LED Hodiny, Digitální 3D Displej Zvukový Alarm Surround Multifunkční S7R9

74.65 Kč

196.63 Kč

-62 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

funkce:

1. Multifunkční: není To jen reproduktor, ale také jako budík.Můžete nastavit 2 alarmy na čas se probudit vaše krásné ráno.

2. Stereo: reproduktor má silný basový zvuk a 3D surround zvukové efekty, což vám umožní vychutnat více silný sluchový hody.

3. Více způsobů připojení: podpora TF karet přehrávání, AUX audio kabel připojení, přehrávání, připojení Bluetooth, přehrávání videa, a může se připojit na různé mobilní telefony, tablety, Televizory a další zařízení.

4. Velký LED displej: Tento budík používá LED podsvícený displej, čas, je jasné na první pohled, a podporuje 3 úrovně nastavení jasu displeje, což vám umožní spát celou noc.

5. Široká kompatibilita: reproduktor je široce kompatibilní se zařízeními Bluetooth (např. mobilní telefony, tablety, počítače a další zařízení).

specifikace:

Typ Projektu: Multifunkční Bluetooth Reproduktor

Materiál: ABS + PS objektivu

Barva: bílá/černá/červená/růžová

Bluetooth verze: 5.0

Připojení vzdálenost: 10m

Poměr signálu k šumu: ≥75 db

Typ rozhraní: USB

Výstupní výkon: 3W

Kapacita baterie: 1400mAh

Hrací čas: 6h

Podpora: AUX / FM / BT / ALM

Rozměry: 143.4 x 34.75 x 66.45 mm

Vážení kupující,Vítejte v našem obchodě.Existuje mnoho užitečné a levné zboží v našem obchodě.budeme připraveni odpovědět vám co NEJDŘÍVE.

Štítky: sk hodinky, digitální hodiny nástěnné 3d horloge, koleos digitální hodiny, kvalitní stacionární, inteligentní budík, hodiny tabl, samice n digitální hodiny, ring inteligentní budík, budík číslice, čisté alarm clock

Původ KN(Původu)
Typ Budíky

Doručení zdarma

Můžete také rád