Puzzle-Kvetoucí Barva-1000 Kusů Barva Challenge Blue Board Kulaté Puzzle

286.08 Kč

520.23 Kč

-45 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

★ADVANCED CHALLENGE: Puzzle – Kvetoucí Barva je 1000 kusů hodný jakékoli zkušený hlavolam.Každý okvětní lístek je v kombinaci s alespoň 2 barvy a barevné kombinace, každý okvětní lístek je odlišné od sebe navzájem.Všechny unikátní vlastnosti, stvořil tak krásnou a výzvu pracovat. To je určitě skvělý test pro hlavolam fanatik, aby si! ★ÚDAJE: Obsahuje 1000 extra velké dílky vyrobené z odolné modré dřevotřísky na recyklovaném papíře. Dokončené puzzle rozměry: Průměr=26.6 palců. 100% spokojenost zákazníka zárukou. ★1000 KUSŮ ZÁBAVA: Napadnout svou rodinu a přátele, a poskytne hodiny zábavy a legrace sestavujeme této pozoruhodné puzzle dohromady, jistě stane stálým doplňkem vašeho domova. ★VÍCE PUZZLE BUDOVY: Umění puzzle jsou zábavné, levné způsob, jak si krásná umělecká díla z první ruky! Použití k rozvoji dovedností: koordinaci ruka-oko, motorické schopnosti, řešení problémů, atd.

Kvetoucí Barva je kolo Mandala s bohaté barvy, pochází z umělec Kudryashka. Mandala je vždy populární, protože jeho krásné a složité barvu a vzor. Tohle je více zvláštní, protože to je odlišné od tradičních mandala, to není symetrické, každý okvětní lístek je podobné, ale ne přesně stejný, který je ideální do náročných puzzle.

Štítky: las puzzle, 1000 kusů puzzle, velké puzzle 1000, dřevěné rokr, dřevo puzzel, puzzl, puzzle rámečky, módní puzzle 1000 kusů, složité dřevěné puzzle, puzzle 5000 části

Puzzle Styl společné
Značka Legrační Obličej
Pohlaví Unisex
Materiál Papír
Věkové Rozmezí > 8 let
Styl Krajina
Varování NO
Číslo Modelu AA168-25

Doručení zdarma

Můžete také rád