Dějiny Umění Vintage Nástěnné Hodiny Da Vinci, Picasso, Van Gogh Warhol Muesum Moderního Umění Umělci Dekorativní Umění Zeď Hodinky Milence Dárek

431.62 Kč

479.57 Kč

-9 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Dějiny Umění Vintage Nástěnné Hodiny To 12inch akryl umění hodiny vypráví čas s humorným verze umění během měnící se časy. Každé číslo na hodiny, je vyjádřen s jednoduchou kresbou měnící se období a slavné umění, které bylo vyrobeno během těch časů. Milovníci umění budou pochopit a ocenit humor a jednoduchost hodiny, jak to přináší slavných umělců a jejich geniální výtvory v minimalistickém a sekáček kresby. Přinést kus historie umění do vaší kuchyně a pokoje. Skvělý způsob, jak vydělat nějaké místnosti vypadat sofistikované a umělecké.

Vlastnosti:

Opatření 30 x 30 cm / 12inch Vyrobeno z Akrylové Plastické Vyžaduje jednu AA baterii (není součástí balení)

Bezrámové Jednoduchý Design

Žádný Rám v písmo straně. Lesk-povrch obličeje a exponované hodiny ruce.

Kovový Rám akrylové sklo

Robustní kovový rám, HD akrylové sklo a plastový zadní kryt dělá naše hodiny velmi kvalitní produkt.

Tichý Pohyb Hodiny Mechanismus

Vysoce kvalitní quartz mechanismus zaručuje přesný čas, tiché sweep second hand poskytuje dobrý spánek a pracovní prostředí.

Zajištění Kvality

Když se něco pokazí s vaší hodiny, když jste jej obdrželi, prosím, kontaktujte nás, slibujeme, aby nahradit vadný výrobek nebo vám vrácení peněz.

Home Dekor Skutečný Účinek

Tento domácí výzdoba příslušenství, slouží k dekoraci na zeď svého domova nebo kanceláře, Hodí se dobře do všech typů místností, od hotelu lobby s typickou obývací pokoje.

Vítejte Vlastní Příkazy

JAKO NÁPAD, ALE NELÍBÍ SE VÁM DESIGN? POJĎME SPOLEČNĚ VYTVOŘIT NOVÝ! – Dejte nám vědět, co byste chtěli vidět na speciální hodiny a my vám připravíme nový design pro vás. Náš návrhářský tým vám načrtnout své hodiny ve většině případů do 24 hodin. Budete mít možnost, aby přezkoumala, komentovat a požádat o revizi (v případě potřeby), dokud nejste zcela spokojeni s designem.

Štítky: módní nástěnné hodinky, měsíc slunce nástěnné hodiny, word clock lidí, hodinky dali, pro duši, led nástěnné hodiny, budík retro, moderní nástěnné hodiny, velké nástěnné hodiny station, velikonoční domácí výzdobu visí

Kombinace Odděluje
Materiál Akryl
Typ Nástěnné Hodiny
Průměr 30cm
Typ Displeje Jehla
Šířka 30cm
Platné Umístění Obývací Pokoj
Nástěnné Hodiny Typ Další
Číslo Modelu BZ-026
vzor abstraktní
Délka 300mm
Formulář Jeden Obličej
Značka Vinylové Hodiny
Funkce Starožitný Styl
Materiál Těla Plastové
Styl Stručný
Hybnost Typ QUARTZ
Tvar kruhové

Doručení zdarma

Můžete také rád