Tovární Přímý Prodej Bílé Dámy Složený Krůtí Peří Straně Ventilátor Velkoobchod Ruční Ventilátory pro Tanec Svatební Dekorace Ruční Ventilátor

103.84 Kč

173.06 Kč

-39 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Tovární Přímý Prodej Bílé Dámy Složený Krůtí Peří Straně Ventilátor Velkoobchod Ruční Ventilátory pro Tanec Svatební Dekorace Ruční Ventilátor

Všechny ventilátory lze přizpůsobit svůj vlastní styl a barvy.

Body:

1,Vysoce Kvalitní Materiály: Naše ruční ventilátory jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plastové rámy a tkaniny, které jsou odolné.

2,Elegantní styl: ventilátor je zdobené peřím, kamínky, krajky a růžové květy a elegantní design je ideální pro vaši svatbu.

3,Svatební Dekorace: je To perfektní dekorace pro nevěstu. Vhodné pro všechny druhy svatebních šatů. Dodal, ušlechtilý temperament.

4,Fotografie Rekvizity: Vhodné jako svatební fotografie, umělecká fotografie, fotografování rekvizity, může být také použit jako jevištní výkon, rekvizity, styl divoký.

5,Unfoldable: Naše fan fan má velké množství dekorací, světlo a non-skládací, vhodné pro drží přímo v ruce.

Popis:

Materiál: plast, krajka

Velikost: 43*25 cm/16.93*9.84 v

Vlastnosti:

Vysoce Kvalitní Materiály: Naše ruční ventilátory jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plastové rámy a tkaniny, které jsou odolné.

Elegantní styl: ventilátor je zdobené peřím, kamínky, krajky a růžové květy a elegantní design je ideální pro vaši svatbu.

Svatební Dekorace: je To perfektní dekorace pro nevěstu. Vhodné pro všechny druhy svatebních šatů. Dodal, ušlechtilý temperament.

Fotografie Rekvizity: Vhodné jako svatební fotografie, umělecká fotografie, fotografování rekvizity, může být také použit jako jevištní výkon, rekvizity, styl divoký.

Unfoldable: Naše fan fan má velké množství dekorací, světlo a non-skládací, vhodné pro drží přímo v ruce.

Seznam:

1*Svatební ventilátor

Více stylu, pls viz další odkaz :

Poznámka:

Naši fanoušci nemůžu složit, dekorace z květin, bude zničena ve složeném stavu. takže kéž bys mohl pochopit.

Štítky: honkai dopad, kryt tanec, phub, skládací ventilátor muž, čínská ventilátor na zeď, páv top, letní ventilátor dekorace, přehodil svatební šaty mořská panna, peří ruku, krásný páv kov

Počet Ventilátor Žebra 16
Ventilátor Krycí Materiál Krajka
Technika Pletení & Háčkování
Ventilátor Žebro Materiálu Dřevo
Je Skládací Ano

Doručení zdarma

Můžete také rád